Práce na kostele v Dolní Lhotě v týdnu od 22.4. do 27.4. 2013

V tomto týdnu jsme zahájili vyzdívání příček v sakristii a na sociálních zařízení. Částečně byly roztaženy rozvody elektro. V příštím týdnu nastoupí firma RAMSES Ostrava na položení krytiny na střechu věže a následně na vrchní část střechy nad lodí kostela. Okna do kostela, která budou z dubového materiálu jsou již hotová a měla by se osazovat také v příštím týdnu. Ti z vás, kteří jste se rozhodli si jednotlivá okna tzv. ADOPTOVAT, je mohou již uhradit buď panu děkanovi, nebo panu starostovi Masařovi v Dolní Lhotě. Ti vám také řeknou, která okna jsou ještě volná. Ceny se pohybují od 6 000,- do 40 000,- Kč. Každému , kdo požádá , bude vystaveno potvrzení o daru, které si následně může uplatnit v daňovém přiznání. Okna budou celkem stát 402 000,- vč. DPH. Na první část střechy, která bude z materiálu Satjam , šedé barvy, budeme potřebovat 700 000,-. Z toho jsme již uhradili zálohu ve výši 350 000,-, dle smlouvy o dílo. V tomto týdnu pracovali na stavbě pan Váňa Miroslav st. Kužela Ladislav a Žáček Miroslav. V současné době máme na účtu 135 126,- Kč. Sami vidíte, že budeme potřebovat podstatně víc, ale věříme, že jsme společně schopni potřebné finance dát dohromady.

Jaroslav Masař

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.