GO EXTREME 2020

Noční akční hra v podobě výsadku na neznámém místě, přežití v terénu a plnění úkolů a hledání strategických bodů, je určena pro všechny odvážlivce starší 14 let.Máte-li svůj vlastní tým o 4 až 6 lidech, přihlaste se společně jako jeden TÝM, chceš-li poznat nové lidi nebo tým nemáš, přihlaš se jako JEDNOTLIVEC a tým poté z jednotlivců sestavíme my 😉Přihlašovací formuláře jsou zde:
TÝMY: http://bit.ly/prihlasovani-tymu
JEDNOTLIVCI: http://bit.ly/prihlasovani-jednotlivcuStart bude v 19.00 v Nedašově. Na začátku budete seznámeni s průběhem akce a řekneme vám zásadní informace, které budete potřebovat během hry. Po krátké modlitbě budete vysláni do terénu.Po přihlášení obdržíte seznam POVINNÉ i DOPORUČENÉ výbavy, účastníci mladší 18 let obdrží formulář pro povolení účasti od zákonného zástupce – bez něj se nelze zúčastnit!Akce je fyzicky náročnější, ale zvládnutelná pro každého, po celou dobu akce bude zabezpečen také zdravotnický tým.Příspěvek na akci je dobrovolný.Těší se na Tebe Animátoři! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.