Putujme společně k Panně Marii Provodovské 7. srpna 2011

Bratři a sestry, drazí přátelé

Přijměte pozvání a pojďme se společně poklonit Bohorodičce – panně Marii Provodovské.
Vloni jsme se pokusili navázat na dávnou tradici pěších poutí z Horní Lhoty na Provodov. I přes nepřízeň počasí se sešel úctyhodný počet poutníků. Slíbili jsme si, že za rok půjdeme naší Matičce poděkovat za vyslyšené prosby a její přímluvy u Syna opět společně.
Vyrazíme v 6.50 hod. od kostela v Horní Lhotě (po příjezdu autobusu) a předpokládáme, že poklidnou chůzí s modlitbou či písní na rtech dorazíme na Maleniska před začátkem mše sv. v 9.00 hodin.

Současně zveme a věříme, že se připojí i mnozí další poutníci nejenom z Hornolhotské farnosti.

Za farní radu
o. Krzysztof Klat
Josef Šenovský

Příspěvek byl publikován v rubrice Pozvánky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.