Farní tábor – Hvězdný prach 15. – 20. 7. 2013

Farní tábor – Hvězdný prach 15. – 20. 7. 2013Křesťanské tábory se v naší farnosti konají už pár let, a proto není výjimkou, že i letos tomu bylo tak. Vydali jsme se společně do nedaleko vzdálených Vrbětic, kde se stala našim útočištěm farní chalupa, která se nachází na místních pasekách. Táboru se zúčastnilo 14 dětí ve věkové kategorii 7 – 14 let. Každý den byl naplněn bohatým programem různých her, při kterých si děti mohly vyzkoušet své kondiční schopnosti, znalosti i dovednosti.  Ve čtvrtek jsme se všichni vydali na pěší túru do Brumova, při které jsme ušli cca 12 km. Byl to pěkný zážitek, jelikož nám počasí přálo. Večery na táboře patřily táborákům, hrám u ohně, zpívání, stezkám odvahy a společné modlitbě. Během týdne nás přijel navštívit náš kněz – otec Kryštof, s kterým jsme mohli společně uskutečnit a prožít mši svatou. Celý tábor se obešel bez vážnějších úrazů a tak jsme se všichni po krásně prožitém týdnu mohli vrátit opět do svých domovů naplněni novými zkušenostmi, přátelstvím a duchovními hodnotami.

Poděkování:
Velké poděkování patří zejména paní Monice Trčkové, která nám celý týden vařila a hezky se o nás starala. Dále bych chtěl poděkovat: Panu Tichému, který se postaral o dopravu dětí na tábor i zpět. Jiřímu Váňovi a Jaroslavu Masaři za každodenní nákup jídla, přípravu her, technickou a finanční podporu. Marii Ulrichové, která se starala o zdravotní stav dětí a pěkně o ně pečovala. Martině Velískové, Veronice Fiuráškové, Alžbětě Fojtíkové za vedení jednotlivých skupinek a pomoc při chystání tábora. Všem rodičům, kteří nás podpořili dobrým jídlem a také všem ostatním, kteří na nás mysleli v modlitbě.

Dominik Masař

Další fotografie jsou ve dvou fotoalbech – zde a zde.

Farní tábor – Hvězdný prach 15. – 20. 7. 2013

Příspěvek byl publikován v rubrice Co jsme prožili. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.