Web o manželství v novém!

Loni 8. prosince, v den zahájení Roku milosrdenství, byla spuštěna nová podoba stránek věnovaných manželství. Historie webu, který si klade za cíl kultivaci pohledu na manželství v pluralitním prostoru internetu, se začala psát v roce 2007. Jejich návštěvnost za první rok přesáhla 25 tisíc. Aktuálně jen během loňského listopadu navštívilo web přes sedm tisíc uživatelů. Stránky nabízejí širokou škálu článků, od citací církevních dokumentů přes krátké odborné statě po široký výběr textů pro povzbuzení a poučení. Vznikla nová rubrika „Manželská společenství“, kde bude možné sdílet zkušenosti a náměty na programy.

www.manzelstvi.cz

manželství.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktivity, Manželé se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.