Víkend pro holky a kluky v Rajnochovicích

Ať jsi holka nebo kluk, přijeď, protože tady pro Tebe tento víkend máme speciální program!

Milé dívky a ženy, přijeďte na Přístav a prožijte jedinečnou holčičí pohodu! Setkáme se s nejednou jedinečnou ženu, která nám může být inspirací nebo dokonce i vzorem! Popřemýšlíme o svém životě a dopřejeme si balsám pro naše tělo i duši!

Že jsi kluk? Ani Ty nebudeš tentokrát muset zůstat doma. Chceš prožít opravdu chlapský víkend? Spát v přírodě a vařit si na ohni? Přihlaš se na OUT víkend a pojeď s týmáky na nezapomenutelný víkend mimo civilizaci, mimo veškeré technologie do míst, kde se budeš muset postarat o sebe sám.

Více informací zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktivity, Mládež, Pozvánky, Zábava se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.